Şema Koleji’nde Yerli Malı Etkinliği

Şema Koleji’nde Yerli Malı Etkinliği

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası


Eğitim ve öğretime bu yıl kapılarını açan ve başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Özel Şema Koleji, “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” kapsamında renkli bir etkinliğe imza attı. İlkokul öğretmenleri tarafından organize edilen etkinlikte birbirinden lezzetli yerli tatlar damaklarda unutulmaz iz bıraktı.

2019-2020 eğitim ve öğretim alanında hızlı bir giriş yapan Özel Şema Koleji, sosyal ve kültürel alanda etkinliklerini sürdürmeye devam ediyor. Öğrencilerine yönelik yaptığı çalışmalara adından söz ettiren Şema Koleji,  “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” kapsamında renkli bir etkinliğe imza attı. İlkokul öğretmenleri Hatice Gökdemir, Türkan Silsüpür, Fatma Nur Tekin ve Mustafa Kaplan’ın koordinatörlüğünde tertiplenen ve öğrenci velileri tarafından yapılan lezzetli yiyecekler ikram edildi.

Yerli ve milli üretimin önemine dikkat çekmek amacıyla velilerin de imece usulü hazırlamış oldukları pastalar, börekler ve birbirinden farklı lezzetler damaklarda unutulmaz iz bıraktı. Etkinliğe katılan İlkokul Müdürü Ali Rıza Gençer, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen öğretmen ve velilere teşekkür etti. Gençer, “Bir ülkenin kalkınması ve güçlü olması, kalkınmayı her alana ve toplumun her kesimine yayarak topyekûn hale getirilmesiyle mümkün olacaktır. Bir tek alanda veya belli bir çevrede oluşan kalkınma kalıcı olamaz” dedi

PAYLAŞ